در آغاز خیلی خوشبخت و خوشحال هستیم که با ورژن فارسی خدمات وویسر برای ضبط نریشن انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی ، در خدمت تولید کنندگان درجه یک و حرفه ای ایرانی هستیم.

همانطور که می دانید ایران شاخص بسیار قابل قبول و افتخار آمیزی در تولیدات سینمایی در رنکینگ بین المللی دارد. چه خوب است که رنگ صدا نیز در ارائه ی هنرهای تصویری ایرانی به جهان سینما و تلویزیون شاخص باشد. وویسر تمام همت و تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا به این درخشش ممتاز یاری کوچکی برساند و مسیر شما را برای دسترسی به صدای خوب و گویندگان حرفه ای به زبان های مختلف کوتاه کند.

برای همین خواهشمندیم به قوانین وب سایت و استودیو توجه فرمایید . رعایت آنها مسیر ما را برای خدمت رسانی به شما هموارتر خواهد کرد.

قوانین و مقررات وویسر:

حقوق تمام مطالب و محتوای سایت برای وویسر محفوظ است. سفارش شما به وویسر به معنای پذیرش تمام قوانین مشروح ذیل می باشد. در این قوانین خدمات دهنده با نام وویسر شناخته می شود و خریدار خدمات با عنوان سفارش دهنده معرفی شده است:

۱- در تهیه و نگارش متون به زبانهای مختلف تمام دقت و سعی خودتان را به کار گیرید. گویندگان دقیقا و حرف به حرف نوشته های شما را خواهند خواند. بدیهی است مسئولیت مشکلات مربوط به ویراستاری ، گرامر و معنای متون ارائه شده بر عهده سفارش دهنده خواهد بود. برای محاسبه تعداد کلمات از این سایت استفاده کنید.

۲- هر گوینده با قیمت، قوانین و رفتاری حرفه ای منتسب به خودش با وویسر همکاری می کند. به همین دلیل شرایط اجرا، قیمت، تعداد اجرای مجدد و اصلاحات، زمان انجام و ملاحظات هر گوینده طبق قراردادش با وویسرتعیین شده است. لذا خواهشمندیم به شرایط اختصاصی هر هنرمند در لیست انتخابی دقت لازم را بفرمایید.

۳- به دلیل پرداخت مبلغ در ابتدای قرارداد امکان استرداد مبالغ وجود ندارد. گویندگان از لحاظ تجربی و حرفه ای در سطح بالایی هستند و اصلاحات به تعداد ذکر شده انجام خواهد شد. لطفا در انتخاب صدای گوینده قبل از سفارش دقت لازم را به عمل آورید.

۴- تمام شرایط انجام کار با توجه به انتخاب گوینده ، همان شرایط موجود در بسته ی سفارشی همان گوینده است. لطفا به شرایط هر گوینده توجه کامل بفرمایید.

۵- اگر متن باید با احساس خاصی خوانده شود، در کنار جملات این احساس را در کروشه مشخص کنید. یک گوینده، متن را چند بار با احساسات مختلف نمی خواند، بلکه دقیقا بر اساس خواسته شما در متن عمل خواهد کرد. اگر در حجم و یا کیفیت احساس اجرا شده مشکلی وجود داشت در اصلاحات برطرف خواهد شد.

۶- اگر برای قسمتی از متن سرعت خاصی مد نظر است لطفا آن جمله یا پاراگراف را جدا کنید و در انتها مدت اجرای مشخص همان جمله یا عبارت را ذکر کنید. این سرعت با گوینده چک می شود. چنانچه سرعت خواسته شده از لحاظ کیفی غیرقابل اجرا باشد، قبل از انجام حداکثر یا حداقل سرعت اجرا به سفارش دهنده اعلام خواهد شد . در این صورت بایستی از تعداد کلمات کاست یا بر زمان اجرا افزود.

۷- اگر متن باید با تصویر خاصی هماهنگ شود، متن را در بازه زمانی مشخص زیرنویس کرده و ویدیو را به همراه متن آپلود کنید.

۸- برای سهولت در انجام کار همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه سعی کنید به قوانین کاملا توجه کنید و تمام موارد لازم را مرتب و یکجا ارسال کنید.

۹- تمام زبانهای ارائه شده در سایت وویسر گزینه اصلاح متن دارند. چنانچه از اصلاحات متن مطمئن نیستید و نیاز به کمک دارید، می تواند گزینه ویرایش متن را فعال کنید تا کارشناسان ما آن را از لحاظ گرامری بررسی کنند. این اصلاحات به معنای اصلاح معنایی نیست. مسئولیت معنای متون بر عهده سفارش دهنده است.

۱۰- اگر سفارش دهنده ضبط نریشن انگلیسی هستید، لطفا به لهجه گوینده قبل از سفارش دقت نمایید.

۱۱ – در حال حاضر وویسر تنها سرویس ضبط نریشن انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی را ارائه می دهد. زبانهای دیگر در آینده به سرویس ها افزوده خواهد شد.

سپاس فراوان – تیم وویسر